Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Oddział Zamknięty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Oddział Zamknięty. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Oddział

Oddział

Wykonawca : Oddział Zamknięty
Idę po ulicy, grosza nie mam  G D
Wszyscy ludzie znikli w dziurach bram  C D G
Sam już nie wiem, czego jeszcze szukam
Dokąd można iść już późno tak

Oddział już zamknięty jest  G D
Lecz jeśli chcesz, wyważyć możesz drzwi  C D G
Oddział już zamknięty jest
Możesz do nas wejść i z nami być

Na zewnątrz jest maszyna, wszystko żarłaby
Smarować musisz ją, czy chcesz czy nie
Nie bądź głupcem, zacznij wreszcie sobą być
Uwierz, że to bzdura, proza, śmieć

Oddział już...

Jeśli myślisz, że masz szczęście
To uwierz mi, że to tylko pozór nie wart nic
Zawsze będziesz w takim błędzie żył
Chyba, że wyważysz nasze drzwi

Oddział już..

Możesz do nas wejść i z nami być
Możesz do nas wejść i z nami być
Możesz do nas wejść i z nami być 

piątek, 16 marca 2012

Rzeka

Rzeka

Wykonawca : Oddział Zamknięty
Poznałem ludzi, byli ludźmi – nie wiem czy są. D A D A
Poznałem głodu strach, co nie był głodem Twoich rąk.
Poznałem miejsca, w których zawsze górą było zło.
Po znałem ręce, nie grzały ciepłem Twoich rąk. D A G A

Widziałem śmierć, jak w rzekę zanurzyłem się w nią.
Widziałem winnych, pod stopami czułem to.
Widziałem Ciebie, szłaś jej brzegiem mówiłaś coś.
Widziałem Ciebie, szłaś jej brzegiem nie wierzyłem, że – D A

Do mnie mówisz to-o. G A

Ref. 
   Uciekaj, uciekaj, uciekaj, uciekaj stąd. D A h A
   Po co tak, po co tak, po co. G D A
   Uciekaj, uciekaj, uciekaj, uciekaj stąd.
   Nie wiem jak, nie wiem jak, nie wiem.

Widziałem śmierć, jak w rzekę zanurzyłem się w nią.
Widziałem Ciebie, szłaś jej brzegiem, nie wierzyłem, że –
Do mnie mówisz to-o.

Gdyby nie Ty

Gdyby nie Ty

Wykonawca : Oddział Zamknięty
Wciąż bardzie bezsenna, tak bliska i cała z ust. C e C e a G
Wciąż bardziej kamienna, F d
Kiedy nie ma mnie, kiedy wyjeżdżam, kiedy wchodzę w tłum. C B F G

Mam Twoje dobranoc, choć tak ciężko na trasie o sen.
Mam Twoje dzień dobry.
Mam na każdy dzień, na dobre i na złe.


Ref. 
   Gdyby nie Ty nie wiem jak teraz bym żył, F C d F
   Gdzie chodził, z kim spał. C d
   Może bym był, może nie. Gdyby nie Ty.

Samotny wśród ludzi, którzy myślą: "On nigdy nie jest sam".
Chce się wyrzucić życie nudzi.
Trzyma mnie tylko to, że jesteś gdzieś tam.


Ref. Gdyby nie Ty....
     Nie miałbym nic. /x3

niedziela, 4 marca 2012

Zabijając siebie

Zabijając siebie

Wykonawca : Oddział Zamknięty
O-o-o, C F G /x4
Zycie jak cytryne wyciskasz, z taka sila, ze ai sok tryska C F G  CFGC F G CFG
Muzyka, trawa, wodka, zabawa, na glowie stajesz, bija ci brawa
Nastepna dzika malolata rece ci we wlosy wplata
Brzuch ci jeszcze w tym nie przeszkadza, nie glupie ci pieniadze, wladza

Jak, jak zabijac siebie, jak, jak zabijac siebie C F G C FG
Jak, jak powinien wiedziec kazdy c F G C G

Zdarza sie, ze jestes zmeczony, z nuda patrzysz na wszystkie strony
Tepa Julka glupio sie smieje,wdzieczy sie, ma ciagle nadzieje
Wilkiem jui patrza sasiedzi, rodzina cos o pracy bredzi
Ty wiesz, ze jedno piwo wypijasz, jeszcze jeden orgazm cie zwija

Jak, jak zabijac siebie...

Jestem zły

Jestem zły

Wykonawca : Oddział Zamknięty
W lozku lezy obok mnie, pijany bytem wczoraj F C B C
Jestes, no wiec trudno juz, wygladasz dzis jak zmora
Nie wiem nawet kto to jest, skad sie wzieta, to nie zona
w stawaj serce, obudz sie, jest juz pozna pora F c G

Ref: 
   A teraz zostaw mnie samego, bo nie moge zniesc C B F B  C B F
   Widoku twego, zal mi cie, chociaz tyle zlego w sobie mam B C B F B C B

Podnies sie i w lustro spojrz, nie przestrasz sie odbicia
Nie jest z ciebie taki cud, wygladasz jak diablica
Wiesz juz gdzie lazienka jest, wykap sie za zycia
Pozno juz, wiec pospiesz sie, jeszcze kupisz cos do picia

Wybij sobie z glowy, dzis sily nie mam wcale
w usta wez, poduszke gryz, albo wodki nalej
Mozesz na ulice isc, szczescia szukac dalej
Idz, to jeszcze zaplaca ci, jak sie trafi frajer

Bobby X

Bobby X

Wykonawca : Oddział Zamknięty
Patrzcie to, to ja wasz Bobby X G h a D
Wszyscy mnie przeciez znacie
Jestem znowu wasz Bobby X
Ja mam na imie Maciej
Ja mam najszybszy woz, najlepszy gust

   Bobby, Bobby X, Bobby Bobby X G h C D /x2

Mam miesnie ze stali, moj cios moze zabic
Moj wzrok moze spalic, nie widze rywali
Dobry umiem byc, szczodey umiem byc
Ja potrafie zyc

   Bobby X, Bobby X G h
   Bez Ciebie nie ma po co zyc C D     /x2



czwartek, 23 lutego 2012

Party

Party

Wykonawca : Oddział Zamknięty
Siedem dni ma tydzień G D
I każdy z tych siedmiu dni C e G D C e
Gdyby nie sobota
Każdy taki sam by był
Każdy na nią czeka
Bo wie, że w ten jeden dzień
Wszystko jest możliwe
Wszystko może zdarzyć się

Zróbmy więc prywatkę jakiej nie przeżył nikt D C D
Niech sąsiedzi, walą, walą, walą do drzwi D C D
Sztuczne ognie niech się palą, palą, palą a ty D C e
Tańcz i wino pij e G D C 
Niech cały wiruje świat e G D C e / x2

Dość masz siedzenia w domu
Widoku czterech ścian
Meble znane, zimne, szare
Ty dobrze znasz ten stan
Fantastyczne kształty mają
Gdy zapada zmierzch
Coraz później jest
A jednak czekasz wciąż
Może zdarzy się coś

Zróbmy więc prywatkę jakiej nie przeżył nikt...

Świtać już zaczyna
Jak zwykle nie możesz wstać
Znów do biura, czeszesz pióra
Pod nosem klnąc zapinasz płaszcz
Szare duchy
Na przystanku znajoma każda twarz
Już rzygać ci się chce
Już dosyć tego masz, już dosyć tego masz

Zróbmy więc prywatkę jakiej nie przeżył nikt...

Obudź się

Obudź się

Wykonawca : Oddział Zamknięty
Przyjaciel mój wyjeżdża G D
Mówi do mnie: "masz tu klucze C9 a
Przez ten czas, jak mnie nie będzie F D
Możesz mieszkać z nią, u mnie" C9 D
Wyjechał i nie było go przez tydzień, może dłużej
Nie zamieniłbym tych paru dni za żaden skarb, za nic
W trasy brałem ją, koncerty, później cichy hotel
Obiad w mlecznym barze, spacer po bulwarze z nią, razem
Autokar czeka, wiosło kładę, siadam w miękki fotel
To były najpiękniejsze chwile, nie zapomną ich, nigdy

Ref.: 
   Moi przyjaciele mówią mi F C
   Bracie, co ci jest? B
   Nie żałuj nic, wyobraź sobie
   Że to był tylko sen
   Obudź się i z nami chodź
   Skończyła się już noc C B /x2

Gorący piasek praży, oprócz nas na plaży pusto
Zwariowana kąpiel w morzu do utraty sił
Wieczory pełne marzeń, przeżytych wcześniej wrażeń mnóstwo
Nie zamieniłbym tych paru dnie na żaden skarb, za nic.


Była przy mnie – nie myślałem o kłopotach wcale
To były najpiękniejsze chwile, nie zapomną ich, nigdy
Teraz trochę więcej piję, trochę więcej palę
Tak, to były najpiękniejsze chwile nie zapomnę ich, nigdy

Horror

Horror

Wykonawca : Oddział Zamknięty
Szła biedronka po zasłonkach a F G a
Napotkała tam pająka
Cześć pajączku mój kochany
Jakie masz na dzisiaj plany?

Oo, biedronko ma C G F G
Muchę w pajęczynie mam
Poczęstuję cię tym daniem
Ależ będzie to śniadanie

Poszli razem na śniadanie
Zjedli to przepyszne danie
Pająkowi było mało
Zjadł biedronkę w kropki całą

Oo, biedronko ma
Po co po zasłonie szłaś
Pająk z każdym ma przymierze
Nic nie daje a sam bierze

Andzia

Andzia

Wykonawca : Oddział Zamknięty
Przyszła do mnie nie wiem skąd G C D
Zawróciła w głowie tak dokładnie
Teraz rozumiem to jest to
Jedna z nią noc i już przepadłem

Ref.: 
    Andzia, o Andzia G C D /x4

Patrzę wokoło i jest mi źle
Coraz więcej widzę i jeszcze więcej
Muszę więc szybko z nią spotkać się
Z Andzią życie będzie łatwiejsze

Teraz już nie mogę bez niej żyć
Wszystko poza nią jest nieważne
Świat w kolorach daje mi
Ja i ona już na zawsze.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...