Stalker | |
| Wykonawca : Hołdys Zbigniew | |
| Przepraszam cię... za to, ze | a e |
| Wywróciłem cale życie twe | G D C |
| I wybacz mi... każda rzecz | |
| Która kiedyś przeraziłem cię | |
| Pamiętam jak... ooo... | |
| Przez ulice z wielka gracja szłaś | |
| Pamiętam jak... ooo... | |
| Na mój widok odwróciłaś twarz | |
| Ref: | |
| Weź mnie we snie ze mną badź | G D a e G D a |
| We snie weź mnie cała noc | G D a e G D a |
| Pamiętam dzień w muzeum | |
| Tamta pani aż otarła lży | |
| Upadłem na linoleum | |
| Serce czegoś odmówiło mi | |
| A wtedy ty... ooo... | |
| Pochyliłaś się by pomóc mi | |
| I wtedy ty... ooo... | |
| Powiedziałaś mi, ze musze żyć | |
| A teraz chodź tu do mnie | |
| Bede opowiadał czary ci | |
| I tylko siądź koło mnie | |
| Takich rzeczy nie usłyszał nikt | |
| Zamienie cię... ooo... | |
| W koraliki, które zawsze mam | |
| I nie bój się... ooo... | |
| Nie zostawię cię | |
| W ciemnościach złych | |
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hołdys Zbigniew. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hołdys Zbigniew. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 27 marca 2012
Stalker
Pocałunek
Pocałunek | |
| Wykonawca : Hołdys Zbigniew | |
| Dniem czy nocą idziemy wytrwali, | e a |
| w bitwach ogień hartuje nam pierś, | C D |
| myśmy dawno już drogę wybrali, | |
| jeśli nawet powiedzie - przez śmierć. | |
| Więc naprzód, niech broń rozdziera, | |
| niech kula szyje jak nić, | |
| trzeba nam teraz umierać, | |
| by Polska umiała znów żyć. | |
| Bo czy las nam zahuczy jak morze, | |
| czy w bruk miasta uderza nasz krok, | |
| W nasłuch sercach trzepocze sie orzeł, | |
| każdy pancerz przepali nasz wzrok. | |
Subskrybuj:
Posty (Atom)