Tango Libido | |
| Autor: Maciej Maleńczuk | Wykonawca : Maleńczuk Maciej |
| Ona by chciała do trójkąta, ona by chciała jeszcze raz | c f |
| Po garderobie mi się pląta, lecz ja niestety mówię pas | Gis G c |
| Ja chyba całkiem oszalałem, czym to się skończy, kto to wie | c f |
| Już całą Polskę przeleciałem, a ciągle lecieć mi się chce... | Gis G c |
| Ref.: | |
| Tango libido, ona by chciała do trójkąta | f c |
| Tango libido, ona by chciała jeszcze raz | f c |
| Tango libido, po garderobie mi się pląta | f Gis c |
| Tango libido, lecz ja niestety mówię pas... | f G c |
| Lecz ja niestety mówię pas | f G c |
| Chyba już całkiem zwariowałem, na oko kładę gruby tusz | c f |
| A cała Polska to za mało, o za granicy myślę już | Gis G c |
| Ja przecież wcale nie chcę źle, chcę wziąć w ramiona cały świat, | c f |
| Wszyscy koledzy mówią nie, a koleżanki raczej tak... | Gis G c |
| Czy to jest miłość czy libido, już nawet Bóg miłością jest | |
| Więc czemu płaczesz dziś dziewczyno, pobożna życia Twego treść | |
| Gdy od wieczora aż do rana, dobre uczynki robisz mi | |
| Tak dużo czasu na kolanach, że dobry Bóg wybaczy Ci... | |
| Nie jestem w końcu taki młody, na oko kładę gruby tusz | |
| Ratuję resztki swej urody, jakbym przeczuwał koniec już | |
| Więc jeśli teraz nie to kiedy, różane soki spijać z ust | |
| Zachowaj serce dla kolegi, a dla mnie zostaw tylko biust... | |
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Maleńczuk Maciej. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Maleńczuk Maciej. Pokaż wszystkie posty
środa, 18 kwietnia 2012
Tango Libido
niedziela, 25 marca 2012
Jestem sam
Jestem sam | |
| Wykonawca : Maleńczuk Maciej | |
| Tyle już gram, co z tego mam? | h Fis |
| Tyle lat gram, gram tu i tam | |
| Grałem pop, grałem jazz, grałem rocka | |
| Ale teraz jakaś inna jest epoka | |
| Nie dla mnie gwar srebrny był | e Fis |
| Nie dla mnie splendor i sława | |
| Nie dla mnie ta cała zabawa | |
| Nie dla mnie te wszystkie brawa | G |
| Nie dla mnie, nie dla mnie, nie dla mnie | Fis |
| Jestem sam | h |
| Rzuciłem dom i rodzinę, poznałem egzotyczną dziewczynę | |
| Piękna była to dziewczyna, miała na imię Heroina | |
| Leciałem, leciałem, leciałem | h Fis |
| Chciałem umrzeć, ale nie umarłem | |
| Leżałem, leżałem, leżałem | |
| Wszystkie programy przeleciałem, to nie to | |
| To nie to, to nie to | e Fis |
| To co widzę w telewizji to dno | |
| Przecież ja dużo lepiej gram | |
| Więc dlaczego, dlaczego, dlaczego jestem sam | G Fis |
| Nic mi się nie chce, ciągle bym tylko spał | h Fis |
| Seks mnie nie łechce, nic mi się nie chce, jestem sam | |
| Tyle już gram, co z tego mam? | |
| Tyle lat gram, jestem sam, jestem sam | |
| Jestem sam, jestem sam | e Fis |
| Saaaam | |
| Jestem sam, jestem sam, | |
| Saaaam | |
| I nie dla mnie gwar srebrny był | e Fis |
| Nie dla mnie splendor i sława | |
| Nie dla mnie ta cała zabawa | |
| Nie dla mnie te wszystkie brawa | G |
| Nie dla mnie, nie dla mnie, nie dla mnie | Fis |
| Jestem sam | h |
Gdzie jesteście przyjaciele moi
Gdzie jesteście przyjaciele moi | |
| Wykonawca : Maleńczuk Maciej & Yugopolis | |
| Nie jestem winien | e |
| Nikt mi nie dłużen | H7 |
| Tak po trochu dogorywam | |
| Trochę do tyłu ciągnie mój wózek | |
| Trochę do przodu go czasem pcham | |
| Inni igrają moim losem | a e |
| Ja milczę jak pies | |
| Jeszcze chwila | |
| Jeszcze trochę | |
| I zapomnę Cię | H7 |
| I znowu siedzę | |
| I znowu nie wiem | |
| Jak sobie z tym radę dam | |
| Jedno co pewne | |
| Jak zgrany refren | |
| Że rano znowu będzie kac | |
| Inni igrają moim losem | |
| Ja milczę jak pies | |
| Jeszcze chwila | |
| Jeszcze trochę | |
| I zapomnisz wiem (mnie) | |
| Gdzie jesteście przyjaciele moi | G D a H7 |
| Odpłynęli w sinej mgle | |
| Kogo to obchodzi kiedy boli | |
| Tylko ciebie kiedy idzie źle | |
| I tak na koniec wysoki sądzie | |
| Zanim wszystkim pożegnam | |
| Duszą i ciałem kiedyś kochałem | |
| Dziś bez tego umieram | |
| Inni igrają moim losem | |
| Ja milczę jak pies | |
| Jeszcze chwila | |
| Jeszcze trochę | |
| I zapomnisz mnie | |
czwartek, 22 marca 2012
Armia 2
Armia 2 | |
| Wykonawca : Maleńczuk Maciej | |
| Intro: | G |
| Było zwyczajnie - najpierw słońce potem deszcz | G |
| Cały dzień w mieście - wódka aż po zimny zmierzch | Gis |
| Było zwyczajnie - w końcu życie każdy swoje ma | G Gis |
| No i wzięli znów – jed – ne - go z nas | G F G F G F G F |
| Ref: | |
| Armio, armio - najzdrowszych z nas wybierasz | C A |
| Uczysz ich chamstwa mściwości i zdrady | C A |
| Nam do ręki bagnet nam do rąk karabin | C A |
| Innym władzy kapralskiej poznać dajesz smak | G F G F |
środa, 21 marca 2012
Ach proszę pani
Ach proszę pani | |
| Wykonawca : Maleńczuk Maciej | |
| e, b, b, e, e, b, b, e | |
| Ach proszę pani proszę pani | e b |
| Niech mnie pani więcej już nie rani | e |
| Już dosyć nie chcę nie chcę za nic | b |
| Niech nie rani mnie pani - nie pani | e |
| Niech skończy się już to ranienie | |
| Bo ja nie jestem do ranienia | |
| Co kiedyś piękne teraz zwiędłe | |
| Cynizmem przeżarte - schemat | |
| "Ulica śpiewa hymn o dolarze | |
| A wolni grażdanie szczerzą szczerby | |
| I Polska, Polska uber alles | |
| Faszyści grupami jak psy | |
| Na ulicach miast | |
| Próbują noży na mej twarzy | |
| Polska, Polska ponad wszystko | |
| W kleszczach milczenia pociągiem jadę... | |
| Pani bardziej samolotami | |
| Których się pani trochę boi | |
| Tak ciągle się oddalamy zbliżamy | |
| Taki życiowy es flores | |
| Na pani miejscu już dawno bym go rzucił | |
| Dałbym rozsądkowi głos | |
| I miłą melodię zanucił | |
| Zima - która to już zima | |
| Doprawdy zbyt dobra mam pamięć | |
| Wina - która to już wina | |
| Dlaczego tak dobrze pamięta się | |
| To co złe | |
| A przecież tak dobrze cię przytulić | |
| I miłą melodię zanucić | |
| O no setine seti maria | |
| Dana elito ne pa er | |
| O no setine seti maria | |
| Irija sino deside | |
| Szante szante dana elito | |
| Irija dante maj | |
| Simon simon idarineo | |
| Ride vau ride vau | |
| Majer repias | |
| Tiarra botisz ri sivanon | |
| Se mori del le par | |
| Iridamon iridamon | |
| Szante szante dana elito | |
| Irija date maj | |
| Simon simo da fe | |
| Ride vau ride vau" | |
Subskrybuj:
Posty (Atom)