Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Maleńczuk Maciej. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Maleńczuk Maciej. Pokaż wszystkie posty

środa, 18 kwietnia 2012

Tango Libido

Tango Libido

Autor: Maciej MaleńczukWykonawca : Maleńczuk Maciej
Ona by chciała do trójkąta, ona by chciała jeszcze raz c f
Po garderobie mi się pląta, lecz ja niestety mówię pas Gis G c
Ja chyba całkiem oszalałem, czym to się skończy, kto to wie c f
Już całą Polskę przeleciałem, a ciągle lecieć mi się chce... Gis G c

Ref.:
   Tango libido, ona by chciała do trójkąta f c
   Tango libido, ona by chciała jeszcze raz f c
   Tango libido, po garderobie mi się pląta f Gis c
   Tango libido, lecz ja niestety mówię pas... f G c
   Lecz ja niestety mówię pas f G c

Chyba już całkiem zwariowałem, na oko kładę gruby tusz    c f
A cała Polska to za mało, o za granicy myślę już    Gis G c
Ja przecież wcale nie chcę źle, chcę wziąć w ramiona cały świat,    c f
Wszyscy koledzy mówią nie, a koleżanki raczej tak...    Gis G c

Czy to jest miłość czy libido, już nawet Bóg miłością jest   
Więc czemu płaczesz dziś dziewczyno, pobożna życia Twego treść  
Gdy od wieczora aż do rana, dobre uczynki robisz mi   
Tak dużo czasu na kolanach, że dobry Bóg wybaczy Ci...  

Nie jestem w końcu taki młody, na oko kładę gruby tusz
Ratuję resztki swej urody, jakbym przeczuwał koniec już
Więc jeśli teraz nie to kiedy, różane soki spijać z ust
Zachowaj serce dla kolegi, a dla mnie zostaw tylko biust...

niedziela, 25 marca 2012

Jestem sam

Jestem sam

Wykonawca : Maleńczuk Maciej
Tyle już gram, co z tego mam? h Fis
Tyle lat gram, gram tu i tam
Grałem pop, grałem jazz, grałem rocka
Ale teraz jakaś inna jest epoka

Nie dla mnie gwar srebrny był e Fis
Nie dla mnie splendor i sława
Nie dla mnie ta cała zabawa
Nie dla mnie te wszystkie brawa G
Nie dla mnie, nie dla mnie, nie dla mnie Fis
Jestem sam h

Rzuciłem dom i rodzinę, poznałem egzotyczną dziewczynę
Piękna była to dziewczyna, miała na imię Heroina
Leciałem, leciałem, leciałem h Fis
Chciałem umrzeć, ale nie umarłem
Leżałem, leżałem, leżałem
Wszystkie programy przeleciałem, to nie to 

To nie to, to nie to e Fis
To co widzę w telewizji to dno
Przecież ja dużo lepiej gram
Więc dlaczego, dlaczego, dlaczego jestem sam G Fis

Nic mi się nie chce, ciągle bym tylko spał h Fis
Seks mnie nie łechce, nic mi się nie chce, jestem sam
Tyle już gram, co z tego mam?
Tyle lat gram, jestem sam, jestem sam 

Jestem sam, jestem sam e Fis
Saaaam
Jestem sam, jestem sam, 
Saaaam

I nie dla mnie gwar srebrny był e Fis
Nie dla mnie splendor i sława
Nie dla mnie ta cała zabawa
Nie dla mnie te wszystkie brawa G
Nie dla mnie, nie dla mnie, nie dla mnie Fis
Jestem sam h

Gdzie jesteście przyjaciele moi

Gdzie jesteście przyjaciele moi

Wykonawca : Maleńczuk Maciej & Yugopolis
Nie jestem winien
Nikt mi nie dłużen H7
Tak po trochu dogorywam
Trochę do tyłu ciągnie mój wózek
Trochę do przodu go czasem pcham
Inni igrają moim losem a e
Ja milczę jak pies
Jeszcze chwila 
Jeszcze trochę
I zapomnę Cię H7
                         
I znowu siedzę
I znowu nie wiem
Jak sobie z tym radę dam
Jedno co pewne
Jak zgrany refren
Że rano znowu będzie kac
Inni igrają moim losem
Ja milczę jak pies
Jeszcze chwila 
Jeszcze trochę
I zapomnisz wiem (mnie)

Gdzie jesteście przyjaciele moi G D a H7
Odpłynęli w sinej mgle
Kogo to obchodzi kiedy boli
Tylko ciebie kiedy idzie źle

I tak na koniec wysoki sądzie
Zanim wszystkim pożegnam
Duszą i ciałem kiedyś kochałem
Dziś bez tego umieram
Inni igrają moim losem
Ja milczę jak pies
Jeszcze chwila 
Jeszcze trochę
I zapomnisz mnie

czwartek, 22 marca 2012

Armia 2

Armia 2

Wykonawca : Maleńczuk Maciej
Intro: G

Było zwyczajnie - najpierw słońce potem deszcz G
Cały dzień w mieście - wódka aż po zimny zmierzch Gis
Było zwyczajnie - w końcu życie każdy swoje ma G Gis
No i wzięli znów – jed – ne - go z nas G F G F G  F G F

Ref:
   Armio, armio - najzdrowszych z nas wybierasz C A
   Uczysz ich chamstwa mściwości i zdrady C A
   Nam do ręki bagnet nam do rąk karabin C A
   Innym władzy kapralskiej poznać dajesz smak G F G F

środa, 21 marca 2012

Ach proszę pani

Ach proszę pani

Wykonawca : Maleńczuk Maciej
e, b, b, e, e, b, b, e

Ach proszę pani proszę pani e b
Niech mnie pani więcej już nie rani e
Już dosyć nie chcę nie chcę za nic b
Niech nie rani mnie pani - nie pani e

Niech skończy się już to ranienie
Bo ja nie jestem do ranienia

Co kiedyś piękne teraz zwiędłe
Cynizmem przeżarte - schemat

"Ulica śpiewa hymn o dolarze
A wolni grażdanie szczerzą szczerby
I Polska, Polska uber alles
Faszyści grupami jak psy
Na ulicach miast
Próbują noży na mej twarzy
Polska, Polska ponad wszystko
W kleszczach milczenia pociągiem jadę...

Pani bardziej samolotami
Których się pani trochę boi
Tak ciągle się oddalamy zbliżamy
Taki życiowy es flores
Na pani miejscu już dawno bym go rzucił
Dałbym rozsądkowi głos
I miłą melodię zanucił

Zima - która to już zima
Doprawdy zbyt dobra mam pamięć
Wina - która to już wina
Dlaczego tak dobrze pamięta się
To co złe
A przecież tak dobrze cię przytulić
I miłą melodię zanucić
 
O no setine seti maria
Dana elito ne pa er
O no setine seti maria
Irija sino deside
Szante szante dana elito
Irija dante maj
Simon simon idarineo
Ride vau ride vau
Majer repias
Tiarra botisz ri sivanon
Se mori del le par
Iridamon iridamon
Szante szante dana elito
Irija date maj
Simon simo da fe
Ride vau ride vau"
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...