Szara twarz | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Noc, nie da wytchnienia | cis E dis A |
| Dzień, pali ogniem | |
| Jak mam zrozumieć siebie sam | |
| W głowie znów pustka | |
| Noc, nie da wytchnienia | |
| Ref. | |
| Patrz oto ja, szara twarz | cis5 cis5 D5 |
| Oto ja, szara twarz | cis5 cis5 E5 |
| Sen, niech porwie mnie stąd | |
| Ból, zniknie gdy zniknę ja | |
| Świat jest jak burdel, w którym Ty | |
| Bierzesz lub dajesz | |
| Sen, czekam na sen | |
| Ref. | |
| Patrz, oto ja, szara twarz | |
| Oto ja, szara twarz | |
| Oto ja, zwykły nikt | |
| W tłumie sam, szara twarz... | |
| Oto ja! | |
| Oto ja! | |
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bracia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bracia. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 24 maja 2012
Szara twarz
Serce z rysą
Serce z rysą | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Hej dziewczyno serce moje z rysą Wisłą | D A e G |
| Co tu robisz w tym hotelu wielki świat… | D A e |
| Popatrz gość co ci dozgonną miłość wyznał | |
| Chwilę potem już błazeńską czapkę wdział. | |
| Hej dziewczyno serce moje z rysą wisłą | |
| Jeśli jeszcze sama sobie dziwisz się… | |
| Załóż proszę ten niemodny kusy płaszczyk | |
| On do domu drogę zna, do ciebie też… | |
| Ref. | |
| Tutaj karmi cię i poi własne ciało… | G D e |
| I pozutkę na duszyczkę dla mnie masz | G D e |
| Lecz gdy noc uniesie brwi, kiedy w oczy zajrzysz mi | G D e G |
| Nawet wzrokiem cię nie oprowadzi nikt… | G D A |
| Ja do ciebie chciałem wreszcie nic nie mówić.. | |
| Chciałem iść do ciebie bez bukietów słów. | |
| Chciałem widzieć wreszcie tylko oczy oczu… | |
| Dłonie dłoni, włosy włosów, usta ust. | |
| Ref. | |
| A kamyki twoje szkiełka i paciorki | |
| Które z dłoni upuściłaś wtedy tam… | |
| Pozwól, że pozbieram i prześle ci post restance | |
| Lecz to wszystko na co jeszcze dziś mnie stać | |
Niczego więcej
Niczego więcej | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Oczy - oceany fal | C Dsus2 a7 |
| Twoje usta - szepty naszych ciał | C Dsus2 a7 |
| Dłonie - białym ogniem płonę | C Dsus2 a7 |
| Nawet księżyc już z wrażenia zbladł | C Dsus2 Gis7 F |
| Ref. | |
| Niczego więcej nam nie trzeba | C G |
| Kiedy na moment staje czas | a e |
| Kiedy jesteśmy bardzo blisko | F d |
| Ciągle mało nam nas | F G |
| Słowa niepotrzebne już | |
| Moje myśli - głodne Twoich snów | |
| Ref. | |
| Niczego więcej nam nie trzeba | |
| Kiedy na moment staje czas | |
| Kiedy jesteśmy bardzo blisko | |
| Ciągle mało nam nas | |
Dzieci wszystkich gwiazd
Dzieci wszystkich gwiazd | |
| Wykonawca : Bracia | |
| W szarym popiele zwykłych dni | h B G F |
| I ja i ty, a każdą chwilę kradnie czas | h B G F |
| I życie łatwopalne | |
| I nieprzewidywalne, pędzi obok nas | |
| A mury się do góry pną | |
| I mroźne czarne chmury, coraz większe są | h B G Fis |
| Ref. | D D7sus2 C9 G F G |
| Żyją w nas! | |
| Dzieci wszystkich gwiazd | |
| Dzieci wszystkich gwiazd | |
| Żyją w nas! | |
| Dzieci wszystkich gwiazd, dzieci... | |
| Żelazne wielki armie | |
| Naprzeciw siebie karnie, stoją już od lat | |
| I znów nie mamy dosyć | |
| Nie będzie już pomocy, gdy zapłonie świat | |
| Ref. | |
| Żyją w nas! | |
| Dzieci wszystkich gwiazd | |
| Dzieci wszystkich gwiazd | |
| Żyją w nas! | |
| Dzieci wszystkich gwiazd, dzieci... | |
| Lubimy kłamać, lubimy kusić | G B F |
| Robimy to, a nie pamiętamy, że... | G Fis |
| Ref. | |
| Żyją w nas! | |
| Dzieci wszystkich gwiazd | |
| Dzieci wszystkich gwiazd | |
| Żyją w nas! | |
| Dzieci wszystkich gwiazd, dzieci... | |
środa, 25 kwietnia 2012
Nad przepaścią
Nad przepaścią | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Capo 4 | |
| Zatrzymaj się na czas | D |
| Dobrze zastanów zanim | Asus2 |
| coś powiesz i... | h g |
| ...z siłą najcięższych dział | D |
| tym jednym słowem | Asus2 |
| cały nasz świat | h |
| zetrzesz w pył | g |
| I dzieli nas już | e C |
| Najlitsza ze ścian | G A |
| I znów nie ufasz mi | e G |
| I nic nie jestem wart | D A |
| I nie wierzysz w żadne | e G |
| moje słowo | D |
| Gdy odwracasz wzrok | e G |
| Nie chcesz widzieć mnie | h A |
| Ja tylko znów chcę | G |
| Cię mieć przy sobie. | g |
| Próbujesz zmienić mnie | D |
| Czy chcesz bym udawał | Asus2 |
| z dnia na dzień? | h |
| Był innym kimś? | g |
| Skąd nagle pomysł Twój | D |
| na ten cały dramat | Asus2 |
| na ten cały bunt? I łzy? | h g |
| Czy jest jeszcze coś | e C |
| co mogło by dziś.... | G D |
| ...Na czas zawrócić nas | e G |
| Zmienić zdarzeń bieg | D A |
| Gdy rozpędzeni gnamy | e G |
| wbrew przestrogom. | D |
| A jeśli dzieli nas | e G |
| od przepaści krok | D A |
| Chcę tylko czuć, | G |
| że Cię mam przy sobie. | g |
| Chcę wtedy mieć Cię przy sobie! | |
| Bo gdy przy sobie Cię mam | |
| wierzę, że zamiast się stoczyć | |
| kolejny raz uda się nam | |
| nad tą przepaścią wznieść. | |
| Niech ktoś zatrzyma nas | |
| zmieni zdarzeń bieg | |
| Gdy rozpędzeni gnamy | |
| wbrew przestrogom. | |
| A jeśli dzieli nas | |
| od przepaści krok. | |
| Chcę tylko czuć, | |
| że Cię mam przy sobie. | |
środa, 28 marca 2012
Za szkłem
Za szkłem | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Na krótką chwilę zatrzymany czas | Fis gis E Fis |
| Nic nie jest ważne, tylko Ty i ja. | |
| Nie wiem kim jesteś, lecz wiem czego chcesz, | |
| Będziesz..... moim początkiem, przebudzeniem i snem. | |
| Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie | E Fis H gis |
| niewiele wart,każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie. | E Fis gis H |
| Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie. | E Fis H gis |
| Niewiele wart każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie. | A E |
| Ciągła niepewność, lęku gorzki smak. | |
| Gdziekolwiek spojrzę, widzę twoją twarz. | |
| Naiwny głupiec, tak to właśnie ja. | |
| Jestem ....odbiciem w lustrze, bez nadziei, bez szans. | |
| Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie. | |
| Niewiele wart każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie. | |
| Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie. | |
| Niewiele wart każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie. | |
| Wszystko straci sens.. | D E D E |
| Jeśli dziś nie będę tam, gdzie ty. | D H E Fis |
| Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie. | |
| Niewiele wart każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie. | |
| Cały mój świat, ginie we mgle, gdy nie ma Ciebie. | |
| jak nędzny żart, każdy mój dzień, gdy nie ma Ciebie | |
Wiara w każdym z nas
Wiara w każdym z nas | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Budź się, budź się ze snu. | D G D G |
| Kolejny dzień zaczyna się od nowa. | |
| światła blask na twarzy czujś znów. | |
| Tak wiele spraw przed światem ciagle chowam. | |
| Niepowstrzymany gniew | |
| nieprzemyślane słowa | |
| nigdy nie skaleczą już. | D G A |
| Ref. | |
| Czy to długo jeszcze będzie trwać, | D G |
| zanim znów staniemy twarzą w twarz? | D A |
| Czy tak trudno się przekonać, | D G |
| Że naprawdę jest wiara w każdym z nas? | D A D |
| Tylko ty nadzieję dajesz mi | |
| na lepszy świat, gdzie ludzie są jak jedno. | |
| I teraz wiem, otworzę wszystkie drzwi | |
| Łatwo jest pokonać swą niepewność. | |
| Wystarczy mała rzecz, | |
| by pomóc nam uwierzyć | |
| pierwszy i ostatni raz. | |
| Ref. | |
| Czy to długo jeszcze będzie trwać, | |
| zanim znów staniemy twarzą w twarz? | |
| Czy odnajdę w sobie się?, | |
| by doczekać tego dnia? | |
| Czy to długo jeszcze będzie trwać | |
| zanim znów staniemy twarzą w twarz? | |
| Czy tak trudno się przekonać, | |
| Że naprawdę jest wiara w każdym z nas? | |
| I ciagle słyszę Twój głos | |
| przez ogień, wodę i lód. | |
| Prowadzi mnie w dzień i noc! I noc - heej! | |
Tylko tyle wiem
Tylko tyle wiem | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Trudno nam razem być | A fis E A |
| Wciąż samotne liczę dni | A fis E A |
| Znów kilka ran, zawodu cień | E D E fis |
| Kocham Cię - tylko tyle wiem... | A E fis A |
| Mały plan i małe sny | |
| Będą wielkie, gdy powiesz mi, | |
| Że wierzysz w nas i pomóc chcesz | |
| Kocham Cię - tylko tyle wiem... | |
| Zanim cichy mrok Ukołysze snem | E fis E A |
| Chcę uwierzyć, że wciąż Potrafisz kochać mnie | D A E fis |
| Ta noc zniknie, kiedy świt Zbudzi nowy dzień | D A fis E |
| Zakończenie jak cień okryje nas, | A fis E A |
| Przyjdzie szybciej, niż bym chciał, | A fis E A |
| Zatrzyma czas i nam osuszy łzę | E D E fis |
| A E fis E D A fis | |
| Kocham Cię - tylko tyle i tylko tyle wiem! | |
| To jedno wiem! | E A |
| To jedno wiem... | fis E A |
Missing every moment
Missing every moment | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Walking down the lonely street | G |
| I look around | h |
| There's no one out there | C |
| I must be dreaming | B |
| I'm so far away from home | G |
| I'm all alone, It's so unlikely | h C |
| How strange the world is... | B |
| I'm going crazy! Missing every moment | G D e C |
| Standing here baby! | |
| Waiting for a moment, oh... | |
| Now I'm sitting in the shade, | |
| Thinking of beautiful places | |
| That I have been to | |
| Love just passed away again | |
| I try to make something with my life | |
| I must be dreaming... | |
| I'm going crazy! Missing every moment | |
| Standing here baby! | |
| Waiting for a moment, oh... | |
| I'm going crazy! Missing every moment | |
| Standing here baby! | |
| Waiting for a moment, | |
| Waiting for a moment of truth. | |
Jesteś częścią mnie
Jesteś częścią mnie | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Oto nowy ja | F G |
| Odkąd zjawiłaś się | F G |
| Nie ma mnie bez ciebie | F |
| Znalazłem życia sens | F G |
| Oto nowy ja | |
| Wpatrzony w twoje sny | |
| Gdy oddychasz lekko | |
| Po prostu chcę tu byę | |
| To najsilniejsza więź | F G |
| Na zawsze łączy już | F |
| Kto nie zaznał jej | G |
| Nie zrozumie tego piękna | F G |
| Nie kochałem nigdy tak | D |
| Nie kochałem tak jak ciebie | D G |
| Bo jesteś częścią mnie, wiem | F D |
| Nie kochałem nigdy tak | D |
| Nie kochałem tak jak ciebie | D G |
| Ty jesteś lepszą częścią mnie | F D |
| Oto nowy ja | |
| Na straży twoich łez | |
| Schowam ciebie w dłoni | |
| By świat nie skrzywdził cię | |
| Zawsze będę chronił | |
| By świat nie skrzywdził cię | |
| To najsilniejsza więź | |
| Na zawsze łączy już | |
| Kto nie zaznał jej | |
| Nie zrozumie tego piękna | |
| Nie kochałem nigdy tak | |
| Nie kochałem tak jak ciebie | |
| Bo jesteś częścią mnie, wiem | |
| Nie kochałem nigdy tak | |
| Nie kochałem tak jak ciebie | |
| Ty jesteś lepszą częścią mnie | |
| Ty jesteś lepszą | D |
| Ty jesteś lepszą | G |
| Jesteś lepszą częścią mnie | F D |
| Ty jesteą lepszą | |
| Ty jesteś lepszą | |
| Jesteś lepszą częścią mnie | |
| Nie kochałem nigdy tak | |
| Nie kochałem tak jak ciebie | |
| Bo jesteś częścią mnie, wiem | |
| Nie kochałem nigdy tak | |
| Nie kochałem tak jak ciebie | |
| Ty jesteś lepszą częścią mnie | |
| Jesteś częścią mnie, jesteś częścią mnie | |
Coraz prędzej
Coraz prędzej | |
| Wykonawca : Bracia | |
| Intro: G D e C // x2 | |
| Setki myśli w głowie szum | G |
| A wokół mnie ta sama pustka | e C |
| Oskarża w ciemno | D |
| Słony smak zwyczajnych słów | G |
| i jeden gest zamyka usta | e C |
| jak wieczna sennośc... | D |
| Ref. | |
| Tam czeka wolność | G D |
| Biegnę coraz prędzej | e |
| (biegnę coraz prędzej) | C |
| Moja niepewnośc? | G D |
| Znika za zakrętem | e |
| (znika za zakrętem) | C |
| Gdzie... | |
| Cisza ścian, zamknięte drzwi | |
| Każdy dzien tak nierealny | |
| Jak sen na jawie | |
| Samotności parę chwil | |
| Zanim coś zmusi mnie by żyć | |
| Sam sobie na złość | |
| Ref. | |
| Tam czeka wolność | |
| Biegnę coraz prędzej | |
| Moja niepewność | |
| Znika za zakrętem (2x) | |
| Jak cień... | |
Subskrybuj:
Posty (Atom)