Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bracia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bracia. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 24 maja 2012

Szara twarz

Szara twarz

Wykonawca : Bracia
Noc, nie da wytchnienia cis E dis A
Dzień, pali ogniem
Jak mam zrozumieć siebie sam
W głowie znów pustka
Noc, nie da wytchnienia

Ref. 
   Patrz oto ja, szara twarz cis5 cis5 D5
   Oto ja, szara twarz cis5 cis5 E5

Sen, niech porwie mnie stąd
Ból, zniknie gdy zniknę ja
Świat jest jak burdel, w którym Ty
Bierzesz lub dajesz
Sen, czekam na sen

Ref. 
   Patrz, oto ja, szara twarz
   Oto ja, szara twarz
   Oto ja, zwykły nikt
   W tłumie sam, szara twarz...

Oto ja!
Oto ja!

Serce z rysą

Serce z rysą

Wykonawca : Bracia
Hej dziewczyno serce moje z rysą Wisłą D A e G
Co tu robisz w tym hotelu wielki świat… D A e
Popatrz gość co ci dozgonną miłość wyznał
Chwilę potem już błazeńską czapkę wdział.

Hej dziewczyno serce moje z rysą wisłą
Jeśli jeszcze sama sobie dziwisz się…
Załóż proszę ten niemodny kusy płaszczyk
On do domu drogę zna, do ciebie też…

Ref.
   Tutaj karmi cię i poi własne ciało… G D e
   I pozutkę na duszyczkę dla mnie masz G D e
   Lecz gdy noc uniesie brwi, kiedy w oczy zajrzysz mi G D e G
   Nawet wzrokiem cię nie oprowadzi nikt… G D A

Ja do ciebie chciałem wreszcie nic nie mówić..
Chciałem iść do ciebie bez bukietów słów.
Chciałem widzieć wreszcie tylko oczy oczu…
Dłonie dłoni, włosy włosów, usta ust.

Ref.
   A kamyki twoje szkiełka i paciorki
   Które z dłoni upuściłaś wtedy tam…
   Pozwól, że pozbieram i prześle ci post restance
   Lecz to wszystko na co jeszcze dziś mnie stać

Niczego więcej

Niczego więcej

Wykonawca : Bracia
Oczy - oceany fal C Dsus2 a7 
Twoje usta - szepty naszych ciał C Dsus2 a7 
Dłonie - białym ogniem płonę C Dsus2 a7 
Nawet księżyc już z wrażenia zbladł C Dsus2 Gis7 F 

Ref.
   Niczego więcej nam nie trzeba C G 
   Kiedy na moment staje czas a e
   Kiedy jesteśmy bardzo blisko F d
   Ciągle mało nam nas F G

Słowa niepotrzebne już
Moje myśli - głodne Twoich snów

Ref.
   Niczego więcej nam nie trzeba
   Kiedy na moment staje czas
   Kiedy jesteśmy bardzo blisko
   Ciągle mało nam nas

Dzieci wszystkich gwiazd

Dzieci wszystkich gwiazd

Wykonawca : Bracia
W szarym popiele zwykłych dni h B G F
I ja i ty, a każdą chwilę kradnie czas h B G F
I życie łatwopalne
I nieprzewidywalne, pędzi obok nas
A mury się do góry pną
I mroźne czarne chmury, coraz większe są h B G Fis

Ref.  D D7sus2 C9 G F G
Żyją w nas!
Dzieci wszystkich gwiazd
Dzieci wszystkich gwiazd
Żyją w nas!
Dzieci wszystkich gwiazd, dzieci...

Żelazne wielki armie
Naprzeciw siebie karnie, stoją już od lat
I znów nie mamy dosyć
Nie będzie już pomocy, gdy zapłonie świat

Ref.
Żyją w nas!
Dzieci wszystkich gwiazd
Dzieci wszystkich gwiazd
Żyją w nas!
Dzieci wszystkich gwiazd, dzieci...

Lubimy kłamać, lubimy kusić G B F
Robimy to, a nie pamiętamy, że... G Fis

Ref.
Żyją w nas!
Dzieci wszystkich gwiazd
Dzieci wszystkich gwiazd
Żyją w nas!
Dzieci wszystkich gwiazd, dzieci... 

środa, 25 kwietnia 2012

Nad przepaścią

Nad przepaścią

Wykonawca : Bracia
Capo 4

Zatrzymaj się na czas D
Dobrze zastanów zanim Asus2
coś powiesz i... h g
...z siłą najcięższych dział D
tym jednym słowem Asus2
cały nasz świat h
zetrzesz w pył g


I dzieli nas już e C
Najlitsza ze ścian G A
I znów nie ufasz mi e G
I nic nie jestem wart D A
I nie wierzysz w żadne e G
moje słowo D

Gdy odwracasz wzrok e G
Nie chcesz widzieć mnie h A
Ja tylko znów chcę G
Cię mieć przy sobie.

Próbujesz zmienić mnie D
Czy chcesz bym udawał Asus2
z dnia na dzień? h
Był innym kimś? g

Skąd nagle pomysł Twój D
na ten cały dramat Asus2
na ten cały bunt? I łzy? h g
Czy jest jeszcze coś e C
co mogło by dziś.... G D

...Na czas zawrócić nas e G
Zmienić zdarzeń bieg D A
Gdy rozpędzeni gnamy e G
wbrew przestrogom. D

A jeśli dzieli nas e G
od przepaści krok D A
Chcę tylko czuć, G
że Cię mam przy sobie. g

Chcę wtedy mieć Cię przy sobie!
Bo gdy przy sobie Cię mam
wierzę, że zamiast się stoczyć
kolejny raz uda się nam 
nad tą przepaścią wznieść.

Niech ktoś zatrzyma nas
zmieni zdarzeń bieg
Gdy rozpędzeni gnamy
wbrew przestrogom.

A jeśli dzieli nas
od przepaści krok.
Chcę tylko czuć, 
że Cię mam przy sobie.

środa, 28 marca 2012

Za szkłem

Za szkłem

Wykonawca : Bracia
Na krótką chwilę zatrzymany czas Fis  gis E  Fis
Nic nie jest ważne, tylko Ty i ja.
Nie wiem kim jesteś, lecz wiem czego chcesz,
Będziesz..... moim początkiem, przebudzeniem i snem.

Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie E  Fis  H  gis
niewiele wart,każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie. E  Fis  gis  H
Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie. E  Fis  H  gis
Niewiele wart każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie. A  E

Ciągła niepewność, lęku gorzki smak.
Gdziekolwiek spojrzę, widzę twoją twarz.
Naiwny głupiec, tak to właśnie ja.
Jestem ....odbiciem w lustrze, bez nadziei, bez szans.

Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie.
Niewiele wart każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie.
Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie.
Niewiele wart każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie.

Wszystko straci sens.. D  E  D  E
Jeśli dziś nie będę tam, gdzie ty. D  H  E  Fis

Cały mój świat znika za szkłem, gdy nie ma Ciebie.
Niewiele wart każdy mój dzień, bo nie ma Ciebie.
Cały mój świat, ginie we mgle, gdy nie ma Ciebie.
jak nędzny żart, każdy mój dzień, gdy nie ma Ciebie

Wiara w każdym z nas

Wiara w każdym z nas

Wykonawca : Bracia
Budź się, budź się ze snu. D G D G
Kolejny dzień zaczyna się od nowa. 
światła blask na twarzy czujś znów. 
Tak wiele spraw przed światem ciagle chowam. 
Niepowstrzymany gniew 
nieprzemyślane słowa 
nigdy nie skaleczą już. D G A

Ref. 
   Czy to długo jeszcze będzie trwać, D G
   zanim znów staniemy twarzą w twarz? D A 
   Czy tak trudno się przekonać,  D G
   Że naprawdę jest wiara w każdym z nas? D A D

Tylko ty nadzieję dajesz mi 
na lepszy świat, gdzie ludzie są jak jedno. 
I teraz wiem, otworzę wszystkie drzwi 
Łatwo jest pokonać swą niepewność. 
Wystarczy mała rzecz, 
by pomóc nam uwierzyć 
pierwszy i ostatni raz. 

Ref. 
   Czy to długo jeszcze będzie trwać,
   zanim znów staniemy twarzą w twarz?
   Czy odnajdę w sobie się?, 
   by doczekać tego dnia? 
   Czy to długo jeszcze będzie trwać 
   zanim znów staniemy twarzą w twarz? 
   Czy tak trudno się przekonać, 
   Że naprawdę jest wiara w każdym z nas? 

I ciagle słyszę Twój głos 
przez ogień, wodę i lód. 
Prowadzi mnie w dzień i noc! I noc - heej!

Tylko tyle wiem

Tylko tyle wiem

Wykonawca : Bracia
Trudno nam razem być A fis E A
Wciąż samotne liczę dni A fis E A
Znów kilka ran, zawodu cień E D E fis
Kocham Cię - tylko tyle wiem... A E fis A

Mały plan i małe sny
Będą wielkie, gdy powiesz mi,
Że wierzysz w nas i pomóc chcesz
Kocham Cię - tylko tyle wiem...

Zanim cichy mrok Ukołysze snem E fis E A
Chcę uwierzyć, że wciąż Potrafisz kochać mnie D A E fis
Ta noc zniknie, kiedy świt Zbudzi nowy dzień D A fis E

Zakończenie jak cień okryje nas, A fis E A

Przyjdzie szybciej, niż bym chciał, A fis E A
Zatrzyma czas i nam osuszy łzę E D E fis

A E fis E D A  fis

Kocham Cię - tylko tyle i tylko tyle wiem!

To jedno wiem! E A
To jedno wiem... fis E A



Missing every moment

Missing every moment

Wykonawca : Bracia
Walking down the lonely street G
I look around
There's no one out there C   
I must be dreaming B
I'm so far away from home
I'm all alone, It's so unlikely h C 
How strange the world is...

I'm going crazy! Missing every moment G D e C 
Standing here baby!
Waiting for a moment, oh...

Now I'm sitting in the shade,
Thinking of beautiful places
That I have been to
Love just passed away again
I try to make something with my life
I must be dreaming...

I'm going crazy! Missing every moment
Standing here baby!
Waiting for a moment, oh...

I'm going crazy! Missing every moment
Standing here baby!
Waiting for a moment,
Waiting for a moment of truth.

Jesteś częścią mnie

Jesteś częścią mnie

Wykonawca : Bracia
Oto nowy ja F G
Odkąd zjawiłaś się F G
Nie ma mnie bez ciebie F
Znalazłem życia sens F G

Oto nowy ja
Wpatrzony w twoje sny
Gdy oddychasz lekko
Po prostu chcę tu byę

To najsilniejsza więź F G
Na zawsze łączy już F
Kto nie zaznał jej G
Nie zrozumie tego piękna F G

Nie kochałem nigdy tak D
Nie kochałem tak jak ciebie D G
Bo jesteś częścią mnie, wiem F D
Nie kochałem nigdy tak  D
Nie kochałem tak jak ciebie D G
Ty jesteś lepszą częścią mnie F D

Oto nowy ja
Na straży twoich łez
Schowam ciebie w dłoni
By świat nie skrzywdził cię
Zawsze będę chronił
By świat nie skrzywdził cię

To najsilniejsza więź
Na zawsze łączy już
Kto nie zaznał jej
Nie zrozumie tego piękna

Nie kochałem nigdy tak
Nie kochałem tak jak ciebie
Bo jesteś częścią mnie, wiem
Nie kochałem nigdy tak
Nie kochałem tak jak ciebie
Ty jesteś lepszą częścią mnie

Ty jesteś lepszą D
Ty jesteś lepszą G
Jesteś lepszą częścią mnie F D
Ty jesteą lepszą
Ty jesteś lepszą
Jesteś lepszą częścią mnie

Nie kochałem nigdy tak
Nie kochałem tak jak ciebie
Bo jesteś częścią mnie, wiem
Nie kochałem nigdy tak
Nie kochałem tak jak ciebie
Ty jesteś lepszą częścią mnie

Jesteś częścią mnie, jesteś częścią mnie 


Coraz prędzej

Coraz prędzej

Wykonawca : Bracia
Intro: G D e C // x2

Setki myśli w głowie szum G
A wokół mnie ta sama pustka e C
Oskarża w ciemno D
Słony smak zwyczajnych słów G
i jeden gest zamyka usta e C
jak wieczna sennośc... D

Ref.
   Tam czeka wolność G D
   Biegnę coraz prędzej e
   (biegnę coraz prędzej) C
   Moja niepewnośc? G D
   Znika za zakrętem e
   (znika za zakrętem) C
   Gdzie...

Cisza ścian, zamknięte drzwi
Każdy dzien tak nierealny
Jak sen na jawie
Samotności parę chwil
Zanim coś zmusi mnie by żyć
Sam sobie na złość

Ref.
   Tam czeka wolność
   Biegnę coraz prędzej
   Moja niepewność
   Znika za zakrętem (2x)

Jak cień...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...