O ludziach i o życiu | |
| Autor: Jackowski Marek | Wykonawca : Jackowski Marek |
| Spotykamy się codziennie na dzień dobry i dobranoc | h A h G |
| Jak leci bardzo fajnie, i w ogóle jest wspaniale | h A fis |
| Ty zapraszasz mnie do siebie, ja zapraszam ciebie też | |
| I tak mija beznamiętnie dzień za dniem | |
| Co nowego w polityce, co nowego słychać w mieście | |
| I kto z kim i za ile, czy w ogóle to możliwe | |
| Ja już nie wiem proszę pani, ja już nie wiem proszę pana | |
| Jak to dobrze że to radio jeszcze ciągle gra | |
| Porozmawiajmy dzisiaj o ludziach i o życiu | h fis |
| O sprawach jasnych, o sprawach ciemnych | fis E |
| Nie trzymajmy niczego w ukryciu | e h |
| Mówmy "tak, tak, tak, nie, nie, nie" | h A |
| e G h | |
| Dziś nie mówmy o pogodzie, dziś nie mówmy o herbacie | |
| Nie plotkujmy dzisiaj nawet o Zuzannie B | |
| Ja już wolę w pełnym słońcu, ja już wolę przy księżycu | |
| Ja już wolę w swoich dłoniach trzymać dłonie twe. | |
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Jackowski Marek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Jackowski Marek. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 5 czerwca 2012
O ludziach i o życiu
Już nowy jest dzień
Już nowy jest dzień | |
| Autor: Jackowski Marek | Wykonawca : Jackowski Marek |
| Dlaczego mówisz, że tak bardzo jest ci źle | C a C G |
| Dlaczego mówisz, że już nikt nie kocha cię | C a C G |
| Przecież przyjaciół i dziewczyny i pieniędzy mnóstwo masz | d C a G |
| I sto razy mówiłeś, że sobie zawsze radę dasz | d C a G |
| Ref: | |
| Już nowy jest dzień, i cały świat znów otwiera się przed tobą | e a d G |
| Trzeba tylko trochę chcieć, i nie zamykać serca nie zamykać oczu | e a d G |
| Dlaczego zawsze w ramionach dziewczyny lądujesz nie tej | |
| Dlaczego twe drogi prowadzą cię za często nie tam gdzie chcesz | |
| A ta prawdziwa, ta jedyna, ta ukochana czeka wciąż | |
| A ty nie wracasz, bo koledzy, bo zabawić trzeba się | |
| Ref: Już nowy... | |
| Więc dbaj o miłość jak w piosence śpiewa ktoś | |
| Autobiografii smutnej nie można pisać co noc | |
| A kiedy życie tak pomalutku, sobie płynie obok nas | |
| Może warto to wszystko przemyśleć jeszcze raz | |
| Ref: Już nowy... | |
Niech Pani wybaczy, niech Pani pozwoli
Niech Pani wybaczy, niech Pani pozwoli | |
| Autor: Jackowski Marek | Wykonawca : Jackowski Marek |
| Nie myślałem nigdy, że coś podobnego zdarzy się | C D C D |
| W taki szary, ponury, zwykły dzień | C G G D |
| Znowu zakochałem się, jeden uśmiech no i już | |
| W tej Pani co ma usta jak pąki róż | |
| Ref: | |
| Niech Pani wybaczy, niech Pani pozwoli | a C G |
| Czy mógłbym się przy Pani choć troszeczkę wyzwolić | e D G |
| Odrobinę poszaleć, trochę powariować | a C G |
| I usta Pani słodkie namiętnie całować | e A D |
| I podnoszę już słuchawkę, już wykręcam Pani numer | |
| I już słyszę w słuchawce hipnotyczny głos | |
| Serce bije coraz mocniej, ze wzruszenia cały drżę | |
| I o jedno tylko prosić Panią chcę | |
| Ref: | |
| Niech Pani wybaczy, niech Pani pozwoli | |
| Czy mógłbym przy Pani choć troszeczkę poswawolić | |
| Odrobinę poszaleć, trochę powariować | |
| I usta Pani słodkie namiętnie całować | |
| Łam dora dam... | D C G C |
| Ref: | |
| Niech Pani wybaczy, niech Pani pozwoli | |
| Czy mógłbym się przy Pani choć troszeczkę wyzwolić | |
| Niech Pani się nie gniewa, niech Pani się nie płoszy | |
| Ja chciałem tylko patrzeć Pani w śliczne oczy | |
| Łam dora dam... | |
W życiu trzeba zawsze wolnym być
W życiu trzeba zawsze wolnym być | |
| Autor: Marek Jackowski | Wykonawca : Jackowski Marek |
| Kiedy idę ulicą w biały dzień | h A |
| Świat wydaje mi się taki dziwny | A fis |
| Kiedy ludzie uśmiechają się do mnie | |
| Ale chciałbym, żeby wszyscy byli inni | |
| Gdy pieniądze przeciekają mi przez palce | |
| A dziewczyny potrafią tylko brać | |
| Kiedy nie mam już dokąd uciec | |
| A nie mogę tylko w miejscu stać | |
| Ref: | |
| W życiu trzeba zawsze wolnym być | e h |
| Choć nie łatwy jest każdy nowy dzień | h A |
| W życiu trzeba zawsze wolnym być | e h |
| h A | |
| W życiu trzeba zawsze wolnym być | |
| Choć nie łatwy jest każdy nowy dzień | |
| Piękny jest każdy nowy dzień | A G |
| Piękny jest każdy nowy dzień | G e |
| Każdy dzień | A h |
| Znowu myślę co ja tutaj robię | |
| Przecież wszystko miało być inaczej | |
| Dzisiaj nawet najlepszy przyjaciel | |
| W żywe oczy potrafi ze mnie kpić | |
| A od tego ciągłego myślenia | |
| Tylko głowa coraz bardziej boli mnie | |
| Dosyć mam już tego wszystkiego | |
| Dalej tak nie może być | |
| Ref: W życiu... | |
| Nawet jak oglądać świat przez kraty | |
| Wiem, że kiedyś dobijesz do celu | |
| Jeśli jesteś na dnie kieliszka | |
| Nigdy nie trać słodkiej nadziei, o nie | |
| Gdy ktoś serce ci zakuł w kajdany | |
| I śmieje ci się prosto w twarz | |
| Wiem, że dasz sobie radę przyjacielu | |
| Bo naprawdę wolne serce masz | |
Subskrybuj:
Posty (Atom)