Czy mnie nie ma | |
| Wykonawca : Turbo | |
| Gdy się budzę, nie wiem sam, | E A D |
| Czy to wszystko mi się śniło | E A G |
| Czy to ciągle jestem ja | |
| Czy mnie nie ma i nie było. | |
| Ref: | |
| Gdybym miał to, czego nie mam, | g g C C |
| Gdybym wiedział, co chcę wiedzieć, | g g C C |
| Jak wpasować się w ten schemat | a a D D |
| Jak pokazać plecy biedzie? | fis fis B B |
| Głowa pęka, jak na złość, | |
| Ktoś do ucha coś mi gada | |
| Nie wytrzymam, już mam dość, | |
| Jeszcze chwila i wysiadam! | |
| Może zamknąć się na klucz, | |
| Przeżyć jakoś do wieczora? | |
| Potem wcisnąć się do snu | |
| I zapomnieć wszystkie wczoraj. | |
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Turbo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Turbo. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 27 maja 2012
Czy mnie nie ma
środa, 25 kwietnia 2012
Smak ciszy
Smak ciszy | |
| Wykonawca : Turbo | |
| Ty stoisz z tej drugiej strony | C G/h g A7 |
| Jak łatwo tam ukryć się | d C G |
| Nie pozna nikt twoich dłoni | C G/h g A7 |
| Nie pozna nikt prucz mnie | d G C |
| Ty śpiewać chcesz razem ze mną | |
| Na pamięć znasz każdy hit | |
| Wiec krzyczysz coś prosto w ciemność | |
| I zdzierasz głos do krwi | |
| Ref: | |
| Kiedyś ten głos ktoś usłyszy | C G C |
| Ktoś kto ma dosyć ciszy | G C |
| Kto je smak jak zły szeląg zna | G cis G C |
| Ta cisza z nami kiedyś też zacznie krzyczeć | G C G C |
| Trzeba więc i jej szansę dać | G cis G C |
| Ja stoję z tej drugiej strony | |
| Gdzie tyle jest pustych miejsc | |
| Przed światem twarz chcę zasłonić | |
| I w oczach mam znów lęk | |
| Gdy będziesz chciał śpiewać zemną | |
| Czy poznasz mój nowy chit | |
| Na oślep znów ruszasz w ciemność | |
| I zdzierasz głos do krwi | |
Kręci się nasz film
Kręci się nasz film | |
| Wykonawca : Turbo | |
| Znowu tam za ścianą gra | a G |
| Super przebój - płyta dnia | d G |
| W oczach śmiech, a w uszach szum | |
| Rozbawionych dzieci tłum. | |
| W kącie sny sprzedaje ktoś | |
| Nierealny, dziwny gość | |
| A tu już reflektor zgasł | |
| i zasłonił nagle nas. | |
| Kręci się nasz film | a F |
| oszalałe biegną dni | G E |
| Kręci się nasz film | |
| od hałasu Ziemia drży | |
| Kręci się nasz film | |
| zagraj rolę w nim i Ty | |
| Kręci się nasz film | |
| spróbuj więc artystą być | |
| Biegną stąd na pierwszy plan | |
| Kolorowe klocki ścian | |
| Zgrywa z nudą za pan brat | |
| i z głośników tysiąc watt | |
| Wdziera się magiczny show | |
| Przez skanery czuję szkło | |
| Fleszu błysk zapiera dech | |
| Fioletowy pada śnieg | |
| Kręci się nasz film | |
| oszalałe biegną dni | |
| Kręci się nasz film | |
| od hałasu Ziemia drży | |
| Kręci się nasz film | |
| zagraj rolę w nim i Ty | |
| Kręci się nasz film | |
| spróbuj więc artystą być | |
niedziela, 18 marca 2012
Jaki był ten dzień
Jaki był ten dzień | |
| Wykonawca : Turbo | |
| Późno już, otwiera się noc | d b C a |
| Sen podchodzi do drzwi, na palcach jak kot | b F G A |
| Nadchodzi czas ucieczki na aut | d b C A |
| Gdy kolejny mój dzień wspomnieniem się stał | b F G A |
| Ref. | |
| Jaki był ten dzień, co darował, co wziął | d b C A |
| Czy mnie wyniósł pod niebo, czy rzucił na dno | b F G A |
| Jaki był ten dzień, czy coś zmienił, czy nie | |
| Czy był tylko nadzieją na dobre i złe | |
| Łagodny mrok zasłania mi twarz | |
| Jakby przeczuł, że chcę być sobą chociaż raz | |
| Nie skarżę się, że mam to, co mam | |
| Że przegrałem coś znów i jestem tu sam | |
| Ref. Jaki był ten dzień, co darował, co wziął | |
| Czy mnie wyniósł pod niebo, czy rzucił na dno | |
| Jaki był ten dzień, czy coś zmienił, czy nie | |
| Czy był tylko nadzieją na dobre i złe | |
czwartek, 23 lutego 2012
Dorosłe dzieci
Dorosłe dzieci | |
| Wykonawca : Turbo | |
| Nauczyli nas regułek i dat | a F G |
| Nawbijali nam mądrości do łba | |
| Powtarzali co nam wolno co nie | |
| Przekonali co jest dobre co złe | |
| Odmierzyli jedną miara nasz dzień | |
| Wyznaczyli czas na prace i sen | |
| Nie zostało pominięte już nic | |
| Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć | |
| Ref.: | |
| Dorosłe dzieci mają żal | a G F |
| Za kiepski przepis na ten świat | |
| Dorosłe dzieci maja żal | |
| Że ktoś im tyle życia skradł | |
| Nauczyli nas że przyjaźń to fałsz | |
| Okłamali że na wszystko jest czas | |
| Powtarzali że nie wierzyć to błąd | |
| Przekonali że spokojny jest (dom) | |
| Odmierzyli każdy uśmiech i grosz | |
| Wyznaczyli niepozorny nasz los | |
| Nie zostało pominięte już nic | |
| Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć | |
| Nauczymy ... cali na złość | |
| Spróbujemy może uda się to | |
| Rozpoczniemy od początku nasz kurs | |
| Przekonamy się czy twardy ten mur | |
| Odmierzymy ile siły jest w nas | |
| Wyznaczymy sobie miejsce i czas | |
| A gdy zmienią się reguły tej gry | |
| Może w końcu odkryjemy jak żyć | |
Subskrybuj:
Posty (Atom)