Na falochronie | |
| Wykonawca : Emigranci | |
| Powiedz mi, kto dał im prawo walk | C a |
| Gdy moje serce chce być żyć | d |
| Dla ciebie cały czas | F G F G |
| Powiedz mi dlaczego mam się bać | |
| Na baczność stawiać sny | |
| Zapiąć się w brązowy pas | |
| Muszę już iść, na rozkaz stawić się | |
| Na rozkaz spać i jeść | |
| I odliczać każdy dzień | |
| Czekaj, napiszę długi list | |
| Że zawsze tylko ty | |
| Że jeszcze tylko parę dni | |
| Ref.: | |
| Jeszcze dzień wyjdę stąd | a |
| Rzucę bagnet, rzucę broń | G |
| Przeskoczę każdy mur | a F G |
| Jeszcze dzień, wyjdę stąd | a C |
| Przeskoczę każdy mur | G C |
| Powiedz mi, dlaczego tak ma być | |
| Że liczę każdy dzień | |
| Że w każdym mam te same łzy | |
| Powiedz mi, kto dał im prawo walk | |
| Na rozkaz stawiać sny | |
| Zapiąć mnie w brązowy pas | |
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Emigranci. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Emigranci. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 21 lutego 2012
Na falochronie
Nawet tu
Nawet tu | |
| Wykonawca : Emigranci | |
| C C4 C4 C C2 C | |
| Zawsze trzeba mieć nadzieję | C |
| Nawet jeśli teraz nie ma nic | a |
| Zawsze może coś się zdarzyć, trzeba żyć | F |
| Trzeba żyć | C |
| Trzeba zawsze w coś uwierzyć | |
| Nawet jeśli właśnie umarł Bóg | |
| Zawsze może coś się zmienić, nawet tu | |
| Nawet tu | |
| Aaa... Aaa... nawet tu | B F C / x2 |
| Trzeba zawsze kogoś kochać | |
| Bo inaczej nie ma po co żyć | |
| Tylko wtedy jest inaczej, ufaj mi | |
| Ufaj mi | |
| Zawsze trzeba mieć odwagę | |
| Nawet jeśli właśnie umarł Bóg | |
| Tylko wtedy coś się zmieni, nawet tu | |
| Nawet tu | |
| Aaa... Aaa... nawet tu | x2 |
Subskrybuj:
Posty (Atom)