Nawet tu | |
| Wykonawca : Emigranci | |
| C C4 C4 C C2 C | |
| Zawsze trzeba mieć nadzieję | C |
| Nawet jeśli teraz nie ma nic | a |
| Zawsze może coś się zdarzyć, trzeba żyć | F |
| Trzeba żyć | C |
| Trzeba zawsze w coś uwierzyć | |
| Nawet jeśli właśnie umarł Bóg | |
| Zawsze może coś się zmienić, nawet tu | |
| Nawet tu | |
| Aaa... Aaa... nawet tu | B F C / x2 |
| Trzeba zawsze kogoś kochać | |
| Bo inaczej nie ma po co żyć | |
| Tylko wtedy jest inaczej, ufaj mi | |
| Ufaj mi | |
| Zawsze trzeba mieć odwagę | |
| Nawet jeśli właśnie umarł Bóg | |
| Tylko wtedy coś się zmieni, nawet tu | |
| Nawet tu | |
| Aaa... Aaa... nawet tu | x2 |
wtorek, 21 lutego 2012
Nawet tu
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz