Wehikuł czasu | |
| Wykonawca : Dżem | |
| Pamiętam dobrze ideał swój | A E fis D |
| Marzeniami żyłem jak król | |
| Siódma rano, to dla mnie noc | |
| Pracować nie chciałem, włóczyłem się | |
| Za to do puszki zamykano mnie | |
| Za to zwykle zamykano mnie | |
| Po knajpach grywałem za piwo i chleb | |
| Na życiu bluesa tak mijał mi dzień | |
| Tylko nocą do klubu pójść | E fis D A |
| Jam session do rana, tak królował blues | E fis D A |
| To już minęło, ten klimat, ten luz | E fis /D A |
| Wspaniali ludzie nie powrócą | D |
| Nie powrócą już | D (A) |
| Lecz we mnie zostało coś z tamtych lat | |
| Mój mały intymny muzyczny świat | |
| Gdy tak wspominam ten miniony czas | |
| Wiem jedno, że to nie poszło w las | |
| Dużo bym dał, by przeżyć to znów | |
| Wehikuł czasu to byłby cud | |
| Mam jeszcze wiarę, odmieni się los | |
| Znów kwiatek do lufy wetknie im ktoś | |
| Tylko nocą do klubu pójść.. | |
poniedziałek, 20 lutego 2012
Wehikuł czasu
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz