Sen o Victorii | |
| Wykonawca : Dżem | |
| Dzisiaj miałem piękny sen | C F |
| Naprawdę piękny sen | C (F) |
| Wolności moja, śniłem że | C (F) |
| Wziąłem z Tobą ślub | d F C |
| Słońce nam błogosławiło | |
| I księżyc też tam był | |
| Wszystko gwiazdy nieba | |
| Wszystkie gwiazdy | |
| O Victorio, moja Victorio | C a F |
| Dlaczego mam Cię tylko w snach | C a F |
| Wolności moja Ty Victorio | C a F |
| Opanuj w końcu cały świat | d C G |
| Ot, gdyby tak wszyscy ludzie | |
| Mogli przeżyć taki jeden dzień | |
| Gdy wolność wszystkich, wszystkich zbudzi | |
| I powie: "idźcie tańczyć, to nie sen" | |
| O Victorio, moja Victorio | |
| O Victorio ma | |
poniedziałek, 20 lutego 2012
Sen o Victorii
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz