Mała aleja róż | |
| Wykonawca : Dżem | |
| Mam, mam już tego dość | a C D G D |
| Po, co no po co mi to wszystko | |
| Hotele, szpan, rywale a potem strach | |
| Że runie, no runie to wszystko | |
| I znowu zostanę sam | |
| Nie wiem kogo słuchać, tylu doradców wokół siebie mam | |
| Niektórzy mówią, że mnie kochają, lecz tak | |
| Lecz tak naprawdę kochają szmal | |
| Któregoś dnia rzucę to wszystko | |
| I wyjdę rano niby po chleb | |
| Wtedy na pewno poczuję się lepiej | |
| Zostawię za sobą ten zafajdany świat | |
| Napełnię olejem pustą głowę | |
| I wrócę tam, na aleję pełną róż | |
| Czasem płaczę, bo chce mi się płakać | C D |
| Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło | |
| Czasem płaczę, bo chce mi się płakać | |
| Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło | C D G D |
| Mam, mam już tego dość | |
| Muszę w końcu wrócić tam, gdzie wszyscy byli | |
| Zawsze kochali, czasem grzeszyli | |
| Po prostu żyli tak z dnia na dzień | |
| Tylko czy oni tam jeszcze wszyscy są | |
| Czy jeszcze jest aleja pełna róż | |
| Tylko czy oni tam jeszcze wszyscy są | |
| Czy jeszcze jest aleja pełna róż | |
poniedziałek, 20 lutego 2012
Mała aleja róż
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz