List do M | |
| Wykonawca : Dżem | |
| Mamo piszę do Ciebie wiersz | a G F d |
| Może ostatni, na pewno pierwszy | a G F |
| Jest głęboka, ciemna noc | a G F d |
| Siedzę w łóżku a obok śpi ona | a G F |
| I tak spokojnie oddycha | a (G F d) |
| Dobiega mnie jakaś muzyka | |
| Nie, to tylko w mej głowie szum | |
| Siedzę, tonę i tonę we łzach | |
| Bo jest mi smutno bo jestem sam | a G F |
| Dławi mnie strach | F |
| Ref. | |
| Samotność to taka straszna trwoga | d (F ) |
| Ogarnia mnie, przenika mnie | a (F ) |
| Wiesz mamo wyobraziłem sobie, że | d (G) |
| Że nie ma Boga, nie ma nie | d G |
| Nie mam Boga, nie | d G F d (lub a) /x2 |
| Spokojny jest tylko mój dom | |
| Gdzie Ty jesteś a mnie tam nie ma | |
| Gdzie nie wrócę już chyba, chyba nie | |
| Mamo bardzo Cię kocham, | |
| Kocham Cię | |
| Myślałem, że Ty skrzywdziłaś mnie | |
| A to ja skrzywdziłem Ciebie | |
| Szkoda, że tak późno pojąłem to | |
| Tak późno to zrozumiałem | |
| Zrozumiałem to | |
| Ref.: Samotność... | |
| [końcówka: a G F a] | |
poniedziałek, 20 lutego 2012
List do M
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz