I nikomu nie wolno się z tego śmiać | |
| Wykonawca : Kobranocka | |
| Wy kłamiecie, aby kupić nas, | a F E |
| Sprzedajecie nasz bezcenny czas, | |
| Wciąż myślicie, że to tylko tłum, | |
| Zabraniacie dźwięków wszystkich strun | |
| Ref.: | |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać, | |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać, | |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać, | |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać. | |
| I w dwa złotka oklejacie się, | |
| Choć kryjecie, ja dokładnie wiem, | |
| Że jesteście ludźmi tak jak my, | |
| Choć czasami władza wam się śni. | |
| Ref.: | |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać, | |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać, | |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać, | |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać. | |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać, | h G Fis |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać, | h G Fis |
| I nikomu nie wolno się z tego śmiać, | h G Fis |
niedziela, 19 lutego 2012
I nikomu nie wolno się z tego śmiać
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz