Gdy nie ma dzieci | |
| Wykonawca : Kult | |
| intro: a E /x4 | |
| Jedna flaszka druga flaszka i też trzecia kurde bele leci | a E |
| Dom stoi zupełnie pusty nocą kurzą się dookoła rupiecie | |
| Wracamy chwiejnym krokiem po okrążeniu nad ranem | |
| Po schodach na piechotę raczej rady nie damy | |
| Ref: | |
| Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni | |
| Gdy nie ma dzieci w domu to jesteśmy niegrzeczni | |
| Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni | |
| Gdy nie ma w domu dzieci to jesteśmy niegrzeczni | |
| Trasa bardzo dobrze znana od jednego baru do baru | |
| Poznajcie tych albo owych i mamy troszeczkę kataru | |
| Jeśli wiesz o czym ja mówię natomiast zupełnym rankiem | |
| Wychylam patrząc tępo ostatnią bez gazu szklankę he! | |
| Jeszcze kilka dni i nocy i wszystko wróci do normy | |
| Będziemy zorganizowani i poważni uczesani i przezorni | |
| Jednak jeszcze dzisiaj i jutro po jutrze i po pojutrze | |
| Pozwól nocy kochana życiu nosa utrzeć | |
| solo: a E /x4 | |
| Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni | |
| Gdy nie ma w domu dzieci to jesteśmy niegrzeczni | |
| Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni | |
| Gdy nie ma dzieci w domu to jesteśmy niegrzeczni | |
niedziela, 19 lutego 2012
Gdy nie ma dzieci
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz