Niekoniecznie o mężczyźnie | |
| Wykonawca : Hey | |
| "Nóżka na nóżkę" tak go zwą | E fis E fis |
| Guziczek przy szyjce powietrze kradnie | |
| Widelcami dwoma rybkę je | |
| Lecz dłubie w nosie i o ścianę to | |
| Na zawołanko z jego ust | E fis E |
| Kłamstewka parami biegną w świat | |
| Fizyczność jego żałosna jest | |
| A w główce równie nieciekawie | |
| Nie lubię go | E fis A E |
| Nie lubię na, na, na, na, na | E fis A E |
| Nie mogę uciec od niego nie | |
| Bo ramionami zszyli nas | |
| Kilka narządów wspólnych jest | |
| Nawet nie mogę mu życzyć źle | |
| Dlatego by nie wiedzieć go | |
| Wczoraj wykłułam oczy swe | |
| Aby jego oddech nie drażnił mnie | |
| W nosie noszę watę | |
| Nie lubię go... | |
wtorek, 21 lutego 2012
Niekoniecznie o mężczyźnie
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz