List | |
| Wykonawca : Hey | |
| Jedyny mój, to zaledwie kilka dni | e H |
| A ja nie mieszczę łez, zagryzam wargi | G A |
| Dotykam się, jak to zwykłeś robi Ty | |
| Wyczuwam, wyczuwam Cię w zapachu ubrań | |
| A niebo znów na głowę spada mi | |
| I nadziei coraz mniej na słońce | |
| Tak trudno jest zasypiać, budzić się | |
| Gdy imię Twoje echem odbija się od ścian | |
| A te dni ciszy które, które dzielą nas | e H G A H e |
| Podpowiadają mi złe obrazy | e H C H G |
| Muszę to przespać, przeczekać, przeczekać trzeba mi | |
| A jutro znowu pójdziemy nad rzekę | |
| Jedyny mój, pora kończyć już | |
| Pielęgnuj obraz mój w swym sercu | |
| Jestem wodą do której raz włożywszy dłoń | |
| Nigdy nie zdołasz zapomnieć | G A C H |
| A te dni ciszy... | |
wtorek, 21 lutego 2012
List
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz