Harley mój | |
| Wykonawca : Dżem | |
| Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz | A D A D |
| Włączam silnik, daję kopa za mną tylko kurz | |
| To wspaniała jest maszyna choć ma czterdzieści lat | |
| Stary mój też ją dosiadał to samo czuł mój starszy brat | |
| Harley mój, to jest to, kocham go | A D A D |
| Harley mój, to jest to, kocham go | |
| Zmienił moje życie odkąd poskładałem go | |
| On wyleczył mnie z kompleksów dał mi swoją moc | |
| Nigdy mnie nie zdradził nie zawiódł ani raz | |
| To wspaniała jest maszyna choć ma już ze czterdzieści lat | |
| Harley mój, to jest to, kocham go | x4 |
| On zmienił moje życie | |
| Harley mój, to jest to, kocham go | |
poniedziałek, 20 lutego 2012
Harley mój
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz