Chłopaki nie płaczą | |
| Wykonawca : T.Love | |
| Mówisz życie jak cukierek | D G |
| Gorzkie jest czasami | D G A |
| Mówisz panna zostawiła | D G |
| Kumple dawno cię olali | D G A |
| Ale nie bój nic - minie jakiś czas | G A fis h |
| Poczuj chłodny świt, wszystko przejdzie ciG fis A G fis A | |
| Ref: | |
| U - u - u chłopaki, u - u - u nie płaczą | D G D G |
| U - u - u chłopaki, u - u - u nie płaczą | e A e A |
| Nie nie nie, nie nie nie | h fis G E |
| Nie masz kaski - odpuść sobie | |
| Jutro przecież też jest dzień | |
| Może kiedyś ci pomogę | |
| Może ty nie wystawisz mnie | |
| Ale nie bój nic - minie jakiś czas | |
| Poczuj chłodny świt, wszystko przejdzie ci | |
| U - u - u chłopaki, u - u - u nie płaczą ... | |
piątek, 17 lutego 2012
Chłopaki nie płaczą
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz