Bierz mnie | |
| Wykonawca : IRA | |
| Jaki kac pulsuje w głowie | A D2 |
| Przeżyłem wczoraj ostry balet | C2 G |
| Jakaś panienka drzemie obok | A D2 |
| O kurcze, ona jest naga | C2 G |
| Skąd się tu wzięła, nic nie pamiętam | |
| Znów patrzę na nią, jest całkiem niezła | |
| Otwiera oczy i słodko szepce | |
| No witaj kotku, jak Ci się spało | |
| Totalny odlot ona przytula mnie | |
| Mówi, że jestem fajny i w ogóle | |
| Ja nic znów nie wiem, czuję jej dłonie | |
| No pokaż skarbie co już umiesz | |
| Ref.: | |
| Bierz mnie, będzie wspaniale | E H |
| Obsyp mnie złotym deszczem | G D |
| No dalej - bierz mnie, bo zaraz spłonę | E H |
| Chcę mieć Cię jeszcze raz | G D |
| Hej zaraz, zaraz , po co ten pośpiech | |
| Nie zawsze szybko znaczy dobrze | |
| Daj mi odetchnąć a zobaczysz | |
| Co to jest seks i co to znaczy | |
| Zaraz się dowiesz o tym, że ja | |
| Nie rzucam nigdy słów na wiatr | |
| Lecz mam tylko jedną prośbę | |
| Jeżeli możesz to proszę powiedz | |
środa, 22 lutego 2012
Bierz mnie
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz