Ragtime | |
| Wykonawca : Budka Suflera | |
| Czy ty czujesz ten rytm, on pulsuje nam we krwi | e C |
| Nie ma dziś nic tylko ragtime | E A a7 |
| Wokół piwo i gwar, niklowany świeci bar | E C |
| Znad klawiatury dymi najczystszy żar | A D H |
| e H C H | |
| Nie ma miejsc na splin, tutaj płaci się za łzy | E C |
| Tu może być tylko ragtime | E A a7 |
| Wielki bal sobie spraw, bo tu nie ma żadnych praw | E C |
| Jedynie napis błyszczy - Nie strzelać do pianisty! | A H |
| Póki dla nas gra | H |
| Biednym strach | e D G |
| Dla nas dzień, dla nas noc, dla nas świat | G D |
| Głupim żal | |
| A tu zgiełk, a tu brzęk, a tu bal | |
| Tylko ragtime e | |
| A ty zgiełk, a tu brzęk, a tu bal | C G D |
| Tylko ragtime | |
| A tu brzęk, a tu zgiełk, a tu bal | |
| e G C H /x2 | |
| Czy ty czujesz ten rytm, on pulsuje nam we krwi | |
| Nie ma dziś nic, tylko ragtime | |
| Wyrzucony na brzeg traci dech - XX wiek | |
| Tak samo niepoważny, jak zaczął się | |
| e HC H | |
| Walą karty na stół, ktoś zarobił parę stów | |
| Pomoże mu tylko ragtime | |
| Kto by końca się bał, byle tylko grajek grał | |
| Byle muzyką taką, aż po ostatni akord | |
| Dalej, daj grał | |
| Biedny strach | |
| Dla nas dzień, dla nas noc, dl nas świat | |
| Głupim żal | |
| A tu zgiełk, a tu brzęk, a tu bal | |
| Tylko ragtime | |
| A tu zgiełk, a tu brzęk, a tu bal | |
| Biedny strach .... | |
| Tylko ragtime.... | |
sobota, 18 lutego 2012
Ragtime
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz