Piosenka góralska | |
| Wykonawca : Big Cyc | |
| Jadą, jadą chłopcy, nikt ich nie zaczepia | C F G C F G |
| Hej, na tę służbę u nas to nikt nie narzeka | C F G C /x2 |
| Zawsze są gotowi, z pomocą pospieszą | |
| Czasem pałką wymachują i się z tego cieszą | x2 |
| Pa pa pa.... | C F G C |
| Wszyscy są młodzieńcy, wszyscy uśmiechnięci | |
| Hej, wszyscy wyglądają jak niebiescy święci | x2 |
| Jadą, jadą sanie, w górze coś im mryga | |
| Hej, nie uciekajcie ludzie, po cóż ta fatyga | x2 |
| Pa pa pa | |
| Czemu, a to czemu, pewnie się spytacie | |
| Ano, panie, bo z tą służbą nigdy nie wygracie | x2 |
| Pa pa pa | |
sobota, 18 lutego 2012
Piosenka góralska
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz