Kolory | |
| Wykonawca : De Mono | |
| Błękit jest otchłanią i nadzieją | A D E A |
| W nocy jest przepaścią, w ciągu dnia jest niebem | |
| Błękit jest wolnością, błękit jest przestrzenią | |
| Błękit jest sukienką, w której widzę ciebie | |
| Uuu... tym jest błękit | D A E A |
| Uuu... tym dla mnie jest | D E A |
| Czerwię jest żywiołem, ogniem i wulkanem | |
| Czerwień jest pustynią rozpaloną żarem | |
| W nocy jest zazdrością co blednie nad ranem | |
| Czerwień jest miłością ponad ludzką miarę | |
| Uuu... tym jest czerwień | |
| Uuu... tym dla mnie jest | |
| Tak też jest miłość - dzika i szalona | fis D |
| Raz jest taka zimna, a raz rozpalona | |
| Kiedy po słońcu wspomnienia zostaną | |
| Pocałujesz zimny wiatr i chłód oceanu | E |
poniedziałek, 20 lutego 2012
Kolory
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz