Inżynierowie z petrobudowy | |
| Wykonawca : Kult | |
| Nie pękaj koleś nie łam się przecie | E a |
| to wczoraj o nas stało w gazecie | E a |
| pisała sama Trybuna Ludu | d a |
| że nas pociąga romantyzm budów | E a |
| w takim pisaniu nie ma usterek | G C |
| postaw literek niech brzdękną szkła | A7 d |
| przed nami naród pochyla głowy | d a |
| inżynierowie z petrobudowy | E a |
| kładziemy lachę niech brzdękną szkła | d a |
| inżynierowie na sto dwa | E a |
| Pić życia rozkosz cóż nam to szkodzi | |
| nawet PKS do nas | |
| a w zeszłe święta miałem kobitę | |
| co miała obie nogi umyte | |
| w Warszawie Ptaszyn niech zdziera płuca | |
| niech tańczy Gruca Holoubek gra | |
| my tutaj mamy program gotowy | |
| inżynierowie z petrobudowy | |
| kładziemy lachę niech brzdękną szkła | |
| inżynierowie na sto dwa | |
| Ciężko się żyje o suchym chlebie | |
| za to nikt grobów nam nie rozgrzebie | |
| w przodku dwie zmiany zimą i latem | |
| wyśpisz się w piachu pod kombinatem | |
| rąk trzeba wiele pomników mało | |
| kogoś złamało lecz życie trwa | |
| więc wykonamy plan narodowy | |
| inżynierowie z petrobudowy | |
| kładziemy lachę niech brzdękną szkła | |
| inżynierowie na sto dwa | |
| Choć nie ma w kasie srebra ni złota | |
| przyda się w kasie nasza robota | |
| dopchamy w końcu w którymś tam roku | |
| do wojny co to ma być o pokój | |
| rąk trzeba wiele pomników mało | |
| kogoś złamało lecz życie trwa | |
| więc zaśpiewajmy hymn narodowy | |
| inżynierowie z petrobudowy | |
| kładziemy lachę niech brzdękną szkła | |
| inżynierowie na sto dwa | |
niedziela, 19 lutego 2012
Inżynierowie z petrobudowy
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz